KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Lépj be vándor, de vigyázz! Nem csak kincset rejt e ház! Wilian története tovább íródik. Legyél te is részese, és legyél Te az az egy, aki csatlakozik a Sötét Testvériséghez, vagy az Őrzőkhöz! Legyél draki, ritka fajta... De lehetsz akár Tanár is, és egy 'mezei' diák. A választás rajtad áll, te alakíthatod Wilian sorsát! 2015-ben járunk, egészen pontosan Angliában, ahol a Wilian-es diákoknak az élet nem fenékig tejfel. A gonosz beférkőzött az iskola falai közé, és egyre nagyobb teret nyer. Ki tudja, talán rajtad múlik, hogy ez megváltozik... Avagy sem. Az események sokféleképpen alakulhatnak és bizony ne feledd! Aki barát, lehet holnap ellenség. Szeretnél Te lenni az, aki változtat mindenen? Ne habozz hát! Pálcát elő! Kezdődhet a kaland?! Mi akarjuk, hogy Te is a részese légy!

» Játékostárs kereső
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-16, 10:42 by Elizabeth Reynolds

» Jim & Nettie
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-13, 19:20 by Jim Weinberg

» Elizabeth Reynolds
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-12, 11:49 by Daniel Reed

» Olivia Larson
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-12, 11:19 by Elizabeth Reynolds

» Elkészültem az előtörténetemmel!
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-12, 11:11 by Elizabeth Reynolds

» Becca & Danny
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-08, 18:11 by Rebecca Tate

» Max & Alex
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-08, 17:56 by Alex Wilfred

» Latisha D. Leggat
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-03, 13:54 by Kevin Lightwood

» Patrónus foglaló
Alex Wilfred Icon_minitime2015-09-03, 08:47 by Latisha D. Leggat



Nő: 5
Férfi: 10

Igazgató: 1
Tanár: 3
Plama: 1
Amira: 2
Famine: 1

Draki: 2
Varázsló: 1
Boszorkány:
Őrző:
Sötétség: 1
Szellem:
Mesélő: 1
Vérfarkas:
Mugli:

Megosztás
 

 Alex Wilfred

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred

The magic is in you!
Alex WilfredIgazgató
Kor : 44
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Wilfred lak, Wilian

Alex Wilfred Empty
TémanyitásTárgy: Alex Wilfred   Alex Wilfred Icon_minitime2015-08-13, 13:16

Alex Wilfred


"Valójában nem elég, ha valaki becsületes ember, szükséges, hogy annak is látsszék."









Alapok


Becenevek: Alex
Kor: 35
Rang: Igazgató, Őrzők Testvériségének alapitója
Ház: Amira volt anno
Vér: Tiszta
Elemi Mágia: Tűz Irányítása mágiaforma (Tűzmágia)
Csoport: Sokba beleillek
Play by: Chris Evans





Szeret: iskolája, segíteni, bizalom, megbecsülés, védelem, tudás
Nem szeret: ha valaki önfejű, leszidás, harc, amikor erősebbek tőle
Patrónus: Szarvas
Jellemem: Fiatalabb korában is igen ismert és közkedvelt volt. A csajok csak bomlottak utána, ki is használta ezeket a helyzeteket. De emellett már akkor is elhatározott, komoly és konkrét ötletei voltak az életével kapcsolatban. Kedves, akinek csak tud segít. Akivel csak tud szövetséget köt. Nagyon türelmes, főként diákjaival. Év közben sokat dolgozik, ilyenkor kicsit zárkózott, de ha kiszabadul az irodába végig szórakoztat mindenkit akivel találkozik útközben. Erősen ráfeküdt elemi mágiájára, ezért ha feldühítik és megtámadják igen nagy esély van rá hogy azzal támad majd. Egyébként nem haragtartó és nem is gyors haragú ember. Mindenkit meghallgat, aztán elválik...





Különleges ismertető: Én vagyok az igazgató, mindenki felismer
Kinézetem: Fiatatal és jóképű. 180 cm magas,  jól edzett. Általában rövid haja van és szakálla, de ez persze mind attól függ, hogy mihez van éppen kedve, milyen stílust viselne. Szeret lezseren öltözni, imádja az öltönyöket. Amikor mogorva kicsit ijesztő a kinézete. Mindig határozott, szeret adni magára. Szeret mosolyogni egyébként, jól áll neki amikor vidám.




Család


Apa: Chace, rip, a bátyám volt neked mindenben az első mert abba a házba járt amibe te is és jobban hasonlított is rád.

Anya: Laura, rip, imádtalak. Lesújtott mikor meghaltál. Még a mai napig hiányzol.

Testvér(ek): Anor, 36, régóta nem beszélünk, soha nem voltunk jóban és nem is egy oldalon állunk.

Egyéb hozzátartozók: Dean Martines, rip, nagybácsi, tőled vettem át évekkel ezelőtt a Wilian irányítását.




Történetem



Tiszta vérű család második gyermekeként láttam meg a napvilágot Bristolban, 35 évvel ezelőtt. Apám már nem is akart, hiszen egy fia már született neki és úgy érezte, felesleges még egy 'trónörökös'. Anorral fiatal korukban még megértettük egymást, jóban voltunk, de a fivérem el kezdett hasonlítani apámra, és így a kapcsolatunk lassan elromlott. Anyám mindig gondoskodással fordult felém, ő nem érzett feleslegesnek.
Tíz éves korunkig ment a folytonos versengés, a balhé és egyéb elfoglaltságok, amivel ki tudtuk egymást akasztani. A szüleink már nem tudtak velünk mit kezdeni. Általában én voltam az, aki alulmaradt, de reménykedtem benne, hogy majd egyszer... majd egyszer ez másként lesz. Aztán apánk meghalt egy összetűzés végkifejleteként. Anyánk teljesen magába zuhant, Anor is, de nem látszott rajta, nem mutatta ki érzéseit. Itt megváltozott minden...
Összevesztünk a fivéremmel annyira, hogy ő el is költözött apám testvéréhez, nem tudott többet elviselni maga mellett. Egy kicsit örültem is neki, hogy anyám is lel egy kis nyugtot tőlünk és persze én is. A következő pár évem nyugodt volt.
12 éves koromban felvételt nyertem a Wilianbe, az Amira házba kerültem. Ekkor találkoztam újra bátyámmal, aki már egy évvel felettem járt és Famine házban volt. Ami mondjuk nem volt meglepő, egyáltalán, mindig is ide tudtam elképzelni. Már nem voltunk annyira mogorva viszonyba egymással. Ő titkolta, hogy én vagyok az öccse, szerintem le is tagadott. A nevét is megváltoztatta, felvette nagynénje nevét. Azért megpróbálta megkeseríteni az életemet apró részletekben, de nem sikerült neki. Ismert lettem az iskolában, sokan bomlottak utánam és én ki is használtam ezt a helyzetet, hiszen végre nem alul voltam.
A varázslóiskola elvégzése után, nem is láttam többet Anort. Rögtön az iskola után felkértek kviddics edzőnek egy csapathoz, amit elfogadtam és éveken keresztül segítettem a csapatot az ismertség felé. Jó ideig itt dolgoztam, mire nagybátyám felkért, hogy jöjjek vissza a Wilianbe, tanítani a tűzmágiát, hiszen kiválótól is jobbra vizsgáztam belőle. Otthagytam a csapatot és visszatértem a Wilianbe. Pár évig tanítottam csak mire nagybátyám meghalt. Rám hagyta az iskola vezetését. Ezért hívott ide, tudta, már előre hogy vége lesz ...
Egy év vezetés után, Anor megjelent nálam egy éjszakán. Anyánk halálhírét hozta. Egyszerre minden a nyakamba zúdult, tönkrement a kapcsolatom, lemondtam a tanári posztról és csak az iskola vezetésével foglalkoztam. Bent ültem az irodámba egész nap, senkit nem fogadtam.
Gyászom után újra társaságba kezdtem járni, majd megismertem Lydiát, aki a mai napig a kedvesem és immáron jegyesem is. Gyökerestül megváltozott az életem, de jó irányba. Az, hogy mit hoz a jövő számomra, hamarosan kiderül.



B. 7+. Becca és Vic.



Vissza az elejére Go down
Kevin Lightwood

The magic is in you!
Kevin LightwoodTanár
Hozzászólások száma : 7

Alex Wilfred Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred   Alex Wilfred Icon_minitime2015-08-15, 17:46

Elfogadlak téged is!
Vissza az elejére Go down
 

Alex Wilfred

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Max & Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian :: Karakteralkotás :: Elfogadott tagok :: Varázslók és Boszorkányok-